امروز: چهارشنبه 30 آبان 1397 برابر با 21 نوامبر 2018


انتخاب نادر داودی بعنوان شهردار بناب+صورت جلسه شماره چهار عادی

چهارمین جلسه عادی شورای اسلامی شهر بناب

تاریخ: 15/7/96

دستور جلسه :

1:انتخاب شهردار بناب

خلاصه گفتگو: پیش از این جلسه متن انصراف آقای فرید پناهی جهت استحضار حاضرین قرائت گردید.

1:انتخاب شهردار بناب:با استعانت از الطاف خداوند تبارک و تعالی و توجهات حضرت ولی عصر (عج) و با امعان نظر به تبصره یک بند یک ماده 80 قانون تشكيلات، وظايف و انتخابات شوراهاي اسلامي كشور و انتخاب شهرداران مصوب 01/03/1375 با اصلاحات و الحاقات بعدی،و با مد نظر قرار دادن نامه شماره 174233 تاریخ 10/07/1396 مدیر محترم دفتر امور شهری و شوراها مبنی بر تعیین تکلیف و جلوگیری از وقفه در امور شهرداری، طبق دعوت شماره 749 مورخه 05/07/1396 رئیس شورای اسلامی شهر بناب،جلسه انتخاب شهردار بناب از ساعت 17 روز شنبه مورخه15/7/96 با تلاوت کلام ا... مجید و با حضور کلیه اعضاء شورای اسلامی شهر بناب و جناب آقای محمد علی ستارزاده نماینده محترم فرمانداری و جمعی از شهروندان محترم تشکیل و پیروجلسات متعدد و استماع نظرات کاندیداهای سمت شهردار و همچنین نطق موافقان و مخالفان،بعد از اخذ رای آقای نادر داودی با کسب چهار رای موافق در مقابل سه رای موافق آقای ابراهیم پاشایی ،نادر داودی بعنوان شهردار بناب انتخاب شد.

لذا ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان و مجموعه شهرداری مقرر می گردد مراجع ذیصلاح نسبت به صدور حکم نامبرده بعنوان شهردار بناب اقدام لازم را معمول فرمایند.

در این جلسه آقای محسن رحیمیان در موافقت با آقای ابراهیم پاشایی سخنرانی کردند و آقایان محمد باقر ولایی و جواد نظامپرست در موفقت با آقای نادر داودی به ایراد سخن پرداختند.ضمن اینکه آقایان محسن رحیمیان و وحید خیرالهی بعنوان مخالف با آقای نادر داودی مطالب خود را به سمع و نظر حاضرین رساندند.مشروح مطالب مطروحه در این جلسه ضبط و در دفتر شرح مذاکرات مکتوب گردید. که به پیوست طی یک فقره سی دی ارسال خواهد شد.

217 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در مصوبات
کد خبر: 1138

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

نظرات و دیدگاه شهروندان