امروز: جمعه 03 خرداد 1398 برابر با 24 می 2019


هفتمین جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر بناب

هفتمین جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر بناب

تاریخ: 29-6-96           دستور جلسه :طرح لوایح

1: طرح مرخصی آقای وحید خیراللهی بتاریخ 29-6-96

2: تعیین نمایندگان شورا جهت رسیدگی به مشکلات رانندگان حمل و نقل شهری.

3:ارائه برنامه توسط آقای فرید پناهی در خصوص تصدی پست شهرداری.

4: قرائت انصراف آقای قهرمان مقدم نیا یکی از گزینه های سمت شهرداری.

5:تعیین زمان جلسه عادی شورا روز یکشنبه مورخه 2-7-96

خلاصه گفتگو: آقای عباس ممقانی در این جلسه پیرامون جلسه ظهر امروز با مدیران شرکت توزیع برق استان مبنی بر ادامه زیر زمینی کردن سیم های برق و همچنین جابجایی نیروهای برق رابه حاضرین ارائه نمودند.همچنین آقای رحیمیان نیز خواستار ارائه برنامه یکساله ادارات خدمات رسان جهت اتخاذ تصمیمات لازم شد.

ناطقان پیش از دستور: 

در ابتدای این جلسه عباس ممقانی رئیس شورای اسلامی شهر بناب با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و رشادت رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع نابرابر و همچنین تبریک بازگشایی مدارس بر شرکت اعضای شورای اسلامی بر حسب دعوت های بعمل آمده در برنامه های هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس تاکید کرد.

محمد باقر ولایی عضو شورای اسلامی شهر بناب گزارشی از جلسات برگزار شده با رئیس سازمان حمل و نقل شهری در خصوص بررسی مشکلات حمل و نقل و رانندگان تاکسی ارائه نمود.

محسن رحیمیان عضو شورای اسلامی شهر بناب با اعتراض به برگزاری غیر قانونی جلسات هیئت تطبیق به لحاظ عدم مشخص شدن نماینده شورای استان خواستار ارائه مستندات قانونی برای تشکیل جلسات هیئت با اکثریت اعضاء شد.

علی پور جعفر عضو شورای اسلامی شهر به وظایف شورای اسلامی شهر مبنی بر تعیین عوارض برای سرویس مدارس اشاره کرد و گفت: شورا طبق قانون می تواند برای مواردی که منجر به درآمد می شود عوارض تعیین کند.

آقای رحیمیان با اشاره به اینکه شهرداری بعد از انجام هزینه ها اقدام به اخذ مجوز از شورا می کند غیر قانونی می باشد گفت: شهرداری منبعد قبل از هر گونه هزینه باید از شورای اسلامی شهر مجوز اخذ نمایند.

1: طرح مرخصی آقای وحید خیراللهی بتاریخ 29-6-96:موضوع در جلسه مطرح و با مرخصی آقای وحید     خیراللهی بتاریخ 29/6/96 موافقت بعمل آمد.

2: تعیین نمایندگان شورا جهت رسیدگی به مشکلات رانندگان حمل و نقل شهری: در این جلسه آقایان جواد نظام پرست و محمد باقر ولایی بعنوان نماینده شورا در جهت رفع مشکل رانندگان حمل و نقل شهری انتخاب شده اند لذا به این اعضاء تاکید شد نسبت به بررسی درخواست های نامبردگان اقدام و گزارش لازم را به شورای اسلامی شهر ارائه دهند.

3:ارائه برنامه توسط آقای فرید پناهی در خصوص تصدی پست شهرداری: در این جلسه آقای فرید پناهی از کاندیداهای تصدی سمت شهرداری با حضور در جلسه شورا برنامه های مدیریتی خود را ارائه نمودند .

4: قرائت انصراف آقای قهرمان مقدم نیا یکی از گزینه های سمت شهرداری: در این جلسه متن انصراف نامبرده در این خصوص توسط رئیس شورا قرائت شد.

5:تعیین زمان جلسه عادی شورا:جلسه عادی شورای اسلامی شهر بناب در روز یکشنبه مورخه 2-7-96 راس ساعت 17برگزار خواهد شد در این جلسه در خصوص انتخاب شهردار و همچنین بررسی تصمیمات و مصوبات کمیسیونهای داخلی شورای اسلامی بحث و بررسی خواهد شد .

 

393 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در مصوبات
کد خبر: 1136

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

نظرات و دیدگاه شهروندان